Jozef Galajda

Prečo som sa rozhodol kandidovať

Mesto Poprad je pre mňa domov. Tu som sa narodil, prežil pekné  detstvo, získal vzdelanie, tu pracujem a žijem s rodinou. Aj keď som bol nejaký čas v zahraničí, vždy ma to ťahalo domov, a tak to vždy aj bude.

Získal som veľa priateľstiev zo športu, zo školských čias … a vážim si ich otvorenosť a úprimnosť pri mojej podpore kandidovať za poslanca do Mestského zastupiteľstvo. Pri vzájomnej komunikácii sme hľadali vlastnosti správneho kandidáta. Zhodli sme sa, že prvoradé je mať rád svoje mesto, až potom je dôležité byť odborníkom v danej oblasti a samozrejme slušná a poctivá práca. Vážim si, že moji priatelia našli tieto vlastnosti u mňa.

Väčšina z Popradčanov ma pozná cez šport, buď bedminton, tenis, futsal alebo florbal. Áno šport sprevádza celý môj život. Od naháňania sa na ulici, cez štúdium na vysokej škole až po šport, ako moja pracovná činnosť. Zorganizovanie hocijakej športovej činnosti mi vždy dávalo  príjemný pocit, že som pre tých konkrétnych ľudí vymyslel zmysluplný program a aspoň na chvíľu zabudli na starosti bežného dňa.

Verím, že ako poslanec by som prispel k väčšiemu športovaniu obyvateľov mesta, hlavne mládeže a mojim smelým cieľom je spraviť z Popradu najšportovejšie mesto Slovenska, lebo máme v sebe veľký potenciál.

ŠPORTU ZDAR!

Jozef Galajda

info@podmesarozpravat.sk